Şampiyon Yenicami Ağdelen Kulubü

Yenicami Ağdelen Kulübü Lefkoşa’da G. Saydam and Co. Merkez binasında atılan imzalarla G. Saydam and Co ile yeni sezonda hem U21 Takımı’nın hem de A Takım’ının sponsorluk anlaşmsı imzaladı.

İmza töreninde Kulüp Başkanı Kaan Kaner ve G.Saydam and Co adına Göksel Saydam katıldı. Göksel Saydam toplantı sonrasında bir konuşma yaptı.

  

Göksel Saydam’ın konuşması

G. Saydam and Co kurucu ortağı Göksel Saydam konuşmasında, bugün atmış olduğumuz imza ile şirketimiz, Yenicami Ağdelen Kulübü başkanı ve yönetim kurulu huzurunda Kıbrıs sporuna katkıda bulunmak için sponsorluk anlaşması imzalamış bulunmaktadır. Temennim sporun gençliğimize faydalı olması ve gençliğimiz kötü alışkanlıklardan korunmasıdır. Elimizden geldiği kadar spora aynı zamanda vakfımız vasıtası ile de birçok ihtiyaçlı öğrenciye olanaklar ölçüsünde katkılar yapmaktayızç Umudum bu sene de Yenicami’nin şampiyon olması ve bize o şampiyonluk sevincini bir kere daha yaşatmasıdır.

 

Kaner’in konuşması

Kulüp Başkanı Kaan Kaner konuşmasında G. Sydam and Co. Adına Sayın Göksel Saydam’a teşekkür etti ve Yenicami Ağdelen Kulübü’nün vizyon ve hedeflerine bağlı kalarak başarılı bir sezona imza atacağını düşündüğünü vurguladı.

 

 

Saygılarımla,

Serhat Kotak

Basın Sözcüsü

 

Yenicami Ağdelen Kulübü

 

 

 

twitter share

KULÜP

Mottomuz

Ulusal ve uluslararası alanda sürekli zirvede yer alan, başarının devamlılık gösterdiği ve ülke futboluna katkıda bulunan çağdaş bir spor kulübü olmak olarak belirlenmiştir.

Kaan Kaner- kulüp  baskani

Contact Us

 

Phone (+90) 392 22 72 437
email info@yenicami.org
web www.yenicami.org

@ YAK 2017

 

Back to Top