Şampiyon Yenicami Ağdelen Kulubü

 

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan genel kurulda seçilen yeni Yenicami Ağdelen Kulübü Yönetim Kurulu ilk resmi toplantısını dün akşam kulüp binasında gerçekleştirdi. Hatırlanacağı gibi Kaan Kaner ve ekibi tek liste olarak genel kurulda yeniden göreve getirilirken geçtiğimiz yıl görev alan yönetim kurulu üyelerine yeni eklenen isimler de olmuştu. 

 

Görev dağılımı yapıldı

Yönetim kurulu ilk gündem maddesi olarak görev dağılımını ele aldı ve kurumsal anlayışı daha da pekiştirecek bir yaklaşımla görevlendirmeleri gerçekleştirdi. Bilinen futbol şubesi gibi görevler yanında ülkemizde bir ilk olacak dev tesis projesini hayata geçirmek için de gerekli görevlendirmeler yapıldı.

Pasha Group ana sponsor

2017-18 sezonu için futbol A ve A2 takımları ana sponsorluğunu Pasha Group’un üstlendiği YAK Basın Bürosu tarafından açıklandı. Başkan Kaan Kaner yaptığı açıklamada Pasha Group’un Yenicami A ve A2 futbol takımlarının ana sponsorluğunu üstlenmesinden duyduğu mutluluğu vurguladı ve “Pasha Group’a aramıza hoş geldin diyorum, gücümüze güç katacaklarına inanıyorum.” dedi.

Uluçhan’a teşekkür

Yaptığı açıklamaya devam eden Kaner “yıllardır kulübümüze yaptığı maddi ve manevi destekten dolayı Abdullah Uluçhan ve Nicosia Group’a teşekkürü bir borç bilirim” dedi. Bilindiği üzere Uluçhan çeşitli Yenicami yönetimlerinde değişik görevlerde hizmet vermiş ve direktörlüğünü yaptığı Nicosia Group da yıllardır Yenicami’nin ana sponsorluğunu yapmıştı.

Saygılarımla,

Serhat Kotak

Basın Sözcüsü

Yenicami Ağdelen Kulübü

 

 

 

 

 

twitter share

KULÜP

Mottomuz

Ulusal ve uluslararası alanda sürekli zirvede yer alan, başarının devamlılık gösterdiği ve ülke futboluna katkıda bulunan çağdaş bir spor kulübü olmak olarak belirlenmiştir.

Kaan Kaner- kulüp  baskani

Contact Us

 

Phone (+90) 392 22 72 437
email info@yenicami.org
web www.yenicami.org

@ YAK 2017

 

Back to Top