Şampiyon Yenicami Ağdelen Kulubü

Yenicami Ağdelen Kulübü, Paynet Kıbrıs ile on-line ödeme sistemleri üzerine bir anlaşma imzaladı.

 

Yenicami Kulüp Başkanı Kaan Kaner ve Paynet Kıbrıs Direktörü Kerem Kalelioğlu arasında imzalanan anlaşma sayesinde Yenicami taraftarları ile kulüp üyeleri, hem aidat ve ürün alımı gibi işlemlerini internet üzerinden on-line olarak gerçekleştirebileceklerken hem de taksitlendirme gibi avantajlardan faydalanabilecekler.

 

Bu sayede Yenicami Ağdelen Kulübü, üyelerine on-line ödeme avantajı sunan KKTC’deki ilk kulüp olarak sporda gösterdiği başarıyı taraftarlarının günlük hayatlarına yansıtma yönünde de sürdürdü.

 

Kaner’in Konuşması

Anlaşmanın ardından konuşan Yenicami Ağdelen Kulübü Başkanı Kaan Kaner, kulübün kurumsallaşma süreci içerisinde, lisanslı ürünlerin satışı ve üye aidatlarının toplanması esnasında hem tek çekim hem de taksitli bir ödeme sistemini hayata geçirmiş olmanın, kulübün gelirlerini arttırma yolunda önemli bir adım olduğunun altını çizdi. Yenicami Ağdelen Klübü’nün spor alanında Kıbrıs’ın önde gelen kulüplerinden biri olduğunu belirten Kaan Kaner, bulundukları konuma gelmenin en önemli etkenlerinden birinin sporun yanı sıra hayatın her alanındaki yenilikleri takip ederek hayata geçirmek olduğunu belirtti.

 

Kerem Kalelioğlu’nun Konuşması

Anlaşma sonrası yaptığı açıklamada, Yenicami Ağdelen Kulübü ile çalışmaktan mutluluk duyduklarını vurgulayarak, Yenicami’nin kendileriyle çalışan ilk spor kulübü olduğunun altını çizdi. Paynet’in KKTC sinirlari icerisinde sürekli kendini yenileyen odeme sistemleri kurulusu oldugunu ve bu yenilikleri içerisinde, sunduğu olanaklar ile spor alanında da hizmet vermeyi planlayan bir şirket olduğunu dile getiren Kalelioğlu, yapılan anlaşmanın gelişim yolunda atılan önemli bir adım olduğunu sözlerine ekledi.

 

Saygılarımla,
Serhat Kotak
Basın Sözcüsü 

Yenicami Ağdelen Kulübü

 

 

twitter share

KULÜP

Mottomuz

Ulusal ve uluslararası alanda sürekli zirvede yer alan, başarının devamlılık gösterdiği ve ülke futboluna katkıda bulunan çağdaş bir spor kulübü olmak olarak belirlenmiştir.

Kaan Kaner- kulüp  baskani

Contact Us

 

Phone (+90) 392 22 72 437
email info@yenicami.org
web www.yenicami.org

@ YAK 2017

 

Back to Top