Şampiyon Yenicami Ağdelen Kulubü

Yenicami Ağdelen Kulübü10 Eylül Perşembe günü Lefkoşa’da atılan imzalarla Segafredo Zanetti Espresso  Kuzey Kıbrıs ile yeni sezonda hem U21  hem de A Takımı için sponsorluk anlaşması imzaladı.

İmza törenine kulüp As Başkanı Enver Kahveciler ve Segafredo Zanetti Espresso Kuzey Kıbrıs  adına Levent Özerdağ katıldı. Enver Kahveciler ve Levent Özerdağ toplantı sonrasında birer konuşma yaptılar.

 

 

  

Enver Kahveciler’in Konuşması

Bu gün yapmış olduğumuz 2017-2018 sezonu sponsorluk anlaşması ile Segafredo Zanetti Espresso Kuzey Kıbrıs ismi sezon boyu U21 ve A Takım maç formalarımızda yer alacaktır. Levent Bey’in nezdinde Segafredo Zanetti Espresso Kuzey Kıbrıs’ın Yenicami Ağdelen Kulübü’ne yaptığı katkıdan dolayı teşekkür eder sponsorluk anlaşmasının iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim.

 

Özerdağ’ın Konuşması

Segafredo Zanetti Espresso Kuzey Kıbrıs adına bir konuşma yapan Levent Özerdağ, Yenicami Ağdelen Kulübü’ne sponsorluk anlaşması konusunda gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti ve yapılan anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını, başlayan birlikteliğin uzun yıllar devam etmesini diledi.

 

 

Saygılarımla,

Serhat Kotak

Basın Sözcüsü

 

Yenicami Ağdelen Kulübü

 

twitter share

KULÜP

Mottomuz

Ulusal ve uluslararası alanda sürekli zirvede yer alan, başarının devamlılık gösterdiği ve ülke futboluna katkıda bulunan çağdaş bir spor kulübü olmak olarak belirlenmiştir.

Kaan Kaner- kulüp  baskani

Contact Us

 

Phone (+90) 392 22 72 437
email info@yenicami.org
web www.yenicami.org

@ YAK 2017

 

Back to Top